Pie lasītājiem devies laikraksta “Uzņēmēju vēstis” jūlija numurs

Jaunākais “Uzņēmēju Vēstu” izdevums ir devies pie saviem lasītājiem ar bagātīgu lasāmvielu siltajiem vasaras vakariem. Jūlija numurs ir veltīts Eiropas “zaļajam kursam” jeb ES noteiktajam mērķa rādītājam līdz 2050. gadam panākt klimatneitralitāti, bet jau līdz desmitgades beigām, 2030. gadam, samazināt emisijas par 55 %. Jāsaka, ka ģeopolitiskie notikumi šo mērķi ne tikai ir veicinājuši, bet arī likuši katram no mums padomāt, kā būt efektīvākiem savā saimniecībā un maciņa apsaimniekošanā.

Jūlija “Uzņēmēju Vēstu” numurā lasiet arī Rūtas Skujenieces apkopojumu par aktualitātēm Mārupes novada konsultatīvajās padomēs, kuras jau jaunos un paplašinātos sastāvos aktīvi darbojas kopš 2021. gada nogales. Vai ir kas mainījies, un sabiedrības pārstāvju domas un ieteikumi tiek ņemti vērā, lasiet Rūtas rakstā!

Savukārt biedrības “izglītības ministrs” (kā mēs draiski viņu dēvējam) Miks Lukstiņš sniedz kopsavilkumu par biedrības sociālās atbildības aktivitātēm, iesaistoties un atbalstot gan Mārupes Valsts ģimnāzijas skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) programmu, gan arī šogad beidzot pilnvērtīgi ieviesto Mārupes pamatskolas projektu “Skola dodas dzīvē, dzīve ienāk skolā” projektu. 

Tāpat uzzināsiet, ar kādu filozofiju savu biznesu attīsta viens no jaunākajiem MUB biedriem – SIA “DCenter”.

LASĪT VAIRĀK

Dalīties:

Kļūsti par biedru!

Esi daļa no Mārupes uzņēmējdarbības izaugsmes un konkurētspējas. Pievienojies mūsu sastāvam un audz kopā ar Mārupes novadu!

Scroll to Top