“Mārupes uzņēmēju festivāls”

Mārupes uzņēmēju festivāls ir ikgadējs rudens ieskaņas notikums – ārtelpu aktivitāšu kopums Mārupes novadā, kura mērķis ir tuvināt novada iedzīvotājus un uzņēmējus. Festivāls tradicionāli notiek septembra sākumā, kādā vietā Mārupes novadā, visas dienas garumā. Galvenais festivāla pasākums ir Mārupes uzņēmumu izstāde, kurās ietvaros uzņēmēji piedāvā iepazīties ar savu uzņēmumu produktiem un pakalpojumiem savu uzņēmumu stendos, piedalīties viktorīnas un aktivitātēs un vinnēt balvas.

Festivāla ietvaros notiek publiskas diskusijas par novadniekiem aktuālām tēmām, kurās piedalās uzņēmēji, valsts un pašvaldību amatpersonas, radošo industriju pārstāvji un novada iedzīvotāji. Festivāla ietvaros risinās aktīva dzīvesveida norises un sporta miniturnīri, novada ēdināšanas un viesmīlības iestādes piedāvā gastronomiskos baudījumus un festivāla noslēgumā notiek plaša un aizraujoša mūzikas un izklaides programma.

  • “Pirmais Mārupes uzņēmēju festivāls” notika 2022. gada 10. septembrī Mārupes pilsētascentrā
  • “Otrais Mārupes uzņēmēju festivāls” notika 2023. gada 9. septembrī aktīvas atpūtas parkā “JIP Mārupīte”.

Sestdien, 9. septembrī, no 12.00 atpūtas parkā “JIP Mārupīte”  
notiks otrais Mārupes uzņēmēju festivāls

Mārupes uzņēmēju festivāls ir ārtelpu aktivitāšu kopums, kura mērķis ir dienas garumā caur dažādām norisēm iepazīstināt un tuvināt novada iedzīvotājus Mārupes uzņēmējiem.
Scroll to Top