Projekta “Par 2h zinošāks” atklāšana un lekcija | SOCIONIKA 09.11. 14:30

Lekciju cikla “Par 2h zinošāks” ietvaros tiek organizēta lekcija – Socionika. Cilvēku tipi – atslēga uz panākumiem uzņēmējdarbībā.

Lekciju vadīs: Evija Čeprova

Pieteikšanās aizpildot anketu līdz 6.novembrim:https://forms.gle/FXbrTQsxki3aESjV6

Papildus informācija rakstot uz info@marupesuznemeji.lv vai zvanot 22516333

Biedrība “Mārupes uzņēmēji” organizē mācību lekciju ciklu “Par 2h zinošāks” biedrības “Mārupes uzņēmēji” biedriem un nodibinājuma Olaines novada uzņēmējdarbības atbalsta centrs dalībniekiem, un citiem interesentiem, lai dažādotu sabiedriskās aktivitātes Mārupes un Olaines novados, stiprinātu uzņēmējdarbības kapacitāti un kopienu sadarbību.

“Par 2h zinošāks” ir starpdisciplināru semināru cikls uzņēmējiem un ekonomiski aktīviem iedzīvotājiem par ikvienam būtiskām tēmām, kur iegūtās zināšanas iespējams izmantot gan uzņēmējdarbībā, gan ikdienas saimnieciskās aktivitātēs.

Biedrība “Mārupes uzņēmēji” ar Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākuma “Atbalsts LEADER vietējai attīstībai (sabiedrības virzīta vietējā attīstība)” apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” Pierīgas Partnerība Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015-2020 līdzfinansēto projektu “Lekciju cikls “Par 2h zinošāks”” Nr. 23-04-AL04-A019.2201-000003 īsteno 6 lekciju mācību ciklu.

Dalīties:

Kļūsti par biedru!

Esi daļa no Mārupes uzņēmējdarbības izaugsmes un konkurētspējas. Pievienojies mūsu sastāvam un audz kopā ar Mārupes novadu!

Scroll to Top