Dr.med., Vita Skuja: Preventīvā medicīna. Anti-Aging Institute koncepts – investīcija savā nākotnes veselībā.

Aicninām uz “Par 2h zinošāks lekciju”

Preventīvā medicīna. Anti-Aging Institute koncepts – investīcija savā nākotnes veselībā.

21. septembrī plkst. 16:00 

“Anti-Aging Institute” Baznīcas ielā 18, Rīgā 

Lekciju vadīs Dr.med., Vita Skuja:

  • “Veselības centrs 4” klīnikas “Anti-Aging Institute” metodiskā vadītāja 
  • Sniedz augsti kvalificēta gastroenterologa konsultācijas, specializējas zarnu mikrobioma jautājumos, veic gastrointestinālās endoskopijas izmeklējumus, utrasonogrāfijas izmeklējumus 
  • Rīgas Stradiņa universitātes docētāja, pasniedz gastroenteroloģijas priekšmetu Medicīnas fakultātes studentiem 
  • Latvijas Zinātnes padomes eksperte medicīnas un veselības zinātnēs – klīniskajā medicīnā 
  • Latvijas Jauno gastroenterologu biedrības dibinātāja, valdes locekle 
  • Eiropas Helikobaktērijas un Mikrobiotas izpētes grupas biedre 
  • Eiropas Gastroenterologu asociācijas (United European Gastroenterology) Nacionālo Sabiedrību foruma (National Societies Forum) pārstāve organizācijas lēmējinstitūcijā – biedru kopsapulcē (Meeting of Members), UEG vasaras skolas (UEG Summer School) un UEG ikgadējā kongresa (UEG Week) mācībspēks un lektore 

Mūsu ķermenis ir vairāku funkcionējošu sistēmu kopums, kas, savstarpēji mijiedarbojoties, strādā kā vienots veselums. Pilnvērtīga visu sistēmu darbība nodrošina veselību un labu pašsajūtu, kā arī ilgu un aktīvu mūžu. Ne mazāk svarīga ir emocionālā veselība. Tāpēc preventīvi strādājot ar holistisko pieeju, iespējams nodrošināt pilnvērtīgas rūpes par cilvēka veselību un novecošanās procesu kontroli. 

Novecošanos nosaka dažādi faktori, gan mūsu gēni, gan ārējās vides faktori un ieradumi, kas slēpjas zem vārda epiģenētika: vides piesārņojums, saules starojums, miegs, uzturs, fiziskās aktivitātes, emocionālā veselība, pārslimotās un esošās slimības, medikamentu lietošana u.c. Vairākus no šiem faktoriem ir iespējams paredzēt, konstatēt, novērtēt un izmērīt to ietekmes apjomu, kontrolēt un novērst pavisam. Ar šo ārstu speciālistu komanda nodarbojas Anti-Aging Institute koncepta programmas ietvaros – pagarinot veselīgi nodzīvotos dzīves gadus un dzīves ilgumu, lai sasniegtu mēķi – palīdzētu cilvēkiem dzīvot veselīgi un novecot skaisti. 


Pieteikties lekcijai, rakstot uz info@marupesuznemeji.lv, līdz 19.09. plkst.14:00!

Dalīties:

Kļūsti par biedru!

Esi daļa no Mārupes uzņēmējdarbības izaugsmes un konkurētspējas. Pievienojies mūsu sastāvam un audz kopā ar Mārupes novadu!

Scroll to Top