VIESTURI, GOLF ESTATE INTERNATIONAL SIA

Sporta objektu darbība un apmācības, sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi, telpu noma semināriem un pasākumiem.

Viesturi golfs

Viesturi dibināti 1998. gada 11. Jūlijā kā pirmais golfa laukums Latvijā.

Laikam ritot golfa laukumam ir uzbūvēts treniņlaukums, divas lielass autostāvvietas un kluba māja ar 2 stāviem un plašām telpām. Iespējas rīkot pasākumus iekštelpās līdz 100 cilvēkiem, bet kopā ar āra terasēm 280 viesiem.

Kluba mājas pirmajā stāvā ir pieejams restorāns un golfa piederumu veikals.

Golfa spēlētājiem pieejamas garderobes un sauna.

Restorāns cauru gadu katru sestdienu un svētdienu piedāvā saviem viesiem brančošanas iespējas. Ziemas sezonā sākot no 12:00, vasaras sezonā no 11:00. Restorāns vasaras sezonā strādā no otrdienas līdz svētdienai. Ziemas sezonā tikai nedēļas nogalēs. Bet vienmēr var sarunat kādu pasēdēšanu arī citās dienās.

Sezonas laikā nedēļas nogalēs notiek turnīri, kas Latvijas golferu vidū ir ļoti iecienīti.

Kluba mājas otrajā stāvā plāša kamīnzāle, pokera zāle, biljards un sapulču telpa. Kamīnzāle bieži pārtop par semināru zāli, ar ietilpību līdz pat 40 personām.

Kopējā Viesturu kompleksa platība sasniedz 26ha.

Vasaras sezonā spēlējam golfu, bet ziemās kad ir pietiekoši sniega golfa laukums pārvēršas par distanču slēpošnas trasi. Tiek piedāvāta arī slēpošanas inventāra noma.

Atbilstoši gadalaikam ir pieejams slēpošanas inventāra darbnīca, vai golfa ekipējuma darbnīca. Kur labojam ekipējumu un gatavojam nākamjām sezonām.

Vasarā pieejama 280m2 terase, 200m2 ir ar nojumi. Terasē ir neliela skatuve.

Darbojas arī golfa skola kur mācām visām vecumu grupām spēlēt golfu. Vasarā ir dienas nometnes bērniem ar ievirzi golfā. Un protams treniņgrupu nodarbības golfa spēles uzlabošnai bērniem.

VIESTURI, GOLF ESTATE INTERNATIONAL SIA

Golfs Viesturi, Mārupes pagasts, Mārupes novads, LV-2166
P.- Sv., 09:00- 19:00

Līdzīgi biedri

Iepazīsti arī citus biedrus

Kļūsti par biedru!

Esi daļa no Mārupes uzņēmējdarbības izaugsmes un konkurētspējas. Pievienojies mūsu  sastāvam un audz kopā ar Mārupes novadu!

Scroll to Top