STARPTAUTISKĀ LIDOSTA RĪGA VAS

Ziemeļeiropas gaisa satiksmes mezgls.

Lidosta “Rīga” ir strauji augošs Ziemeļeiropas gaisa satiksmes mezgls, kas savieno Baltijas valstis ar Eiropas darījumu centriem un iecienītiem atpūtas galamērķiem. No lidostas “Rīga” ziemas sezonā iespējams doties uz vairāk nekā 70, bet vasaras sezonā – uz vairāk nekā 100 galamērķiem, ko nodrošina 20 aviosabiedrības. Lidosta “Rīga” apkalpo pusi no kopējā Baltijas valstu avioceļotāju un gaisa kravu apjoma.

Mūsu pārliecība ir, ka jebkura Latvijā strādājoša uzņēmuma panākumi ir nesaraujami saistīti ar visas sabiedrības un tautsaimniecības sekmīgu izaugsmi. Tādēļ lidosta “Rīga” savā ikdienas darbā integrē korporatīvās pārvaldības principus un ilgtspējīgas uzņēmējdarbības praksi, kuras pamatā ir ietekmes pušu vēlme pēc sociāli atbildīgas rīcības un atklātības.

Lidosta “Rīga” apzinās, ka uzņēmuma darbība ietekmē daudzus – gan cilvēkus, gan uzņēmumus, gan organizācijas. Rezultatīva un peļņu nesoša lidostas “Rīga” darbība ir vairāk nekā viena uzņēmuma biznesa veiksme. Lidostai gan kā valsts uzņēmumam, gan lielākajam Baltijas reģiona gaisa satiksmes mezglam ir ievērojama tieša un netieša ietekme uz Latvijas tautsaimniecību.

STARPTAUTISKĀ LIDOSTA RĪGA VAS

VAS" Starptautiskā lidosta "Rīga"" Lidosta "Rīga" 10/1 Mārupes novads LV-1053
24/7

Kļūsti par biedru!

Esi daļa no Mārupes uzņēmējdarbības izaugsmes un konkurētspējas. Pievienojies mūsu  sastāvam un audz kopā ar Mārupes novadu!

Scroll to Top