VESELĪBAS CENTRS 4 SIA

”Veselības centrs 4” galvenie darbības virzieni ir daudzveidīga diagnostika, pilna spektra ārstēšana, mūsdienīga rehabilitācija, jauna koncepta preventīvā un estētiskā medicīna.

”Veselības centrs 4” ir viena no lielākajām privātajām daudzprofilu medicīnas iestādēm – inovāciju un medicīnas tehnoloģiju līderis Latvijā, kas par pacientiem vairāk nekā 23 filiālēs un grupas uzņēmumos rūpējas jau 28 gadus. ”Veselības centrs 4” galvenie darbības virzieni ir daudzveidīga diagnostika, pilna spektra ārstēšana, mūsdienīga rehabilitācija, jauna koncepta preventīvā un estētiskā medicīna.

Mārupē atrodas divas “Veselības centrs 4” filiāles – “Mārupe” un “Mārupe – centrs“, nodrošinot pieeju pieprasītiem ārstiem speciālistiem un kvalitatīviem diagnostikas, veselības aprūpes un estētiskās medicīnas pakalpojumiem.

Filiālē “Mārupe” (“Mārupes doktorāta” telpās) pacientus patīkamā un mūsdienīgā vidē konsultē ģimenes ārsts, ginekologs, dzemdību speciālists, ķirurgs, proktologs, ķirurgs ar specializēju fleboloģijā un proktoloģijā, dermatovenerologs, pneimonologs un endokrinologs. Par ādas veselību un izskatu iespējams parūpēties, izmantojot dermatoskopijas, ādas veidojumu noņemšanas, injekciju, skleroterapijas un lāzerepilācijas pakalpojumus.

Savukārt, filiālē “Mārupe-centrs” pieejami podologa (ārstnieciskā pēdu aprūpe) un augstvērtīgi kosmetologa pakalpojumi.

Tāpat kā visās “Veselības centrs 4” klīnikās, jauno filiāļu darbs tiek nodrošināts, ievērojot augstākās epidemioloģiskās drošības prasības.

 

  • “Veselības centrs 4” filiāle “Mārupe”

Pededzes iela 10, Mārupe

Tālrunis – 20004039

Darba laiks darba dienās no 8:00 līdz 19:00, jūlijā un augustā no 8:00 – 17:00.

E-pasts – info@marupesdoktorats.lv

FB konts – https://www.facebook.com/Veselibascentrs4

www.marupesdoktorats.lv

www.vc4.lv

 

  • “Veselības centrs 4” filiāle “Mārupe – centrs”

Daugavas iela 27A, Mārupē

Tālrunis – 67847715

Darba laiks darba dienās no 9:00 līdz 19:00

E-pasts – marupe.centrs@vc4.lv

FB konts – https://www.facebook.com/Veselibascentrs4

www.vc4.lv

VESELĪBAS CENTRS 4 SIA

Krišjāņa Barona iela 117, Rīga, LV-1012
P. - Pk. 08.00–20.00. Sest. - 09.00 - 14.00

Kļūsti par biedru!

Esi daļa no Mārupes uzņēmējdarbības izaugsmes un konkurētspējas. Pievienojies mūsu  sastāvam un audz kopā ar Mārupes novadu!

Scroll to Top