MAXILINE SIA

Loģistikas un ekspedīcijas uzņēmums, kas nozarē darbojas vairāk kā 10 gadus.

MaxiLine

SIA „MaxiLine” ir loģistikas un ekspedīcijas uzņēmums, kas nozarē darbojas vairāk kā 10 gadus un piedāvā visaptverošus loģistikas risinājumus. Specializējas pilno un salikto kravu pārvadāšanā galvenokārt no/uz NVS valstīm (Ukrainu, Baltkrieviju, Moldovu, Krieviju, Kazahstānu, Uzbekistānu) un Eiropu. Uzņēmums saviem klientiem sniedz sekojošus pakalpojumus:

· Pārvadājumi (sauszemes pilnu un saliktu kravu pārvadājumi (TENT; REF; 120m3 un mazās mašīnas), pārvadājumi ar TIR karneti, konteineru kravu pārvadājumi, bīstamo kravu pārvadājumi (ADR), nestandarta kravu pārvadājumi, jūras un avio kravu pārvadājumi, pārvadājumi privātpersonām.

· Muitas procedūras (eksporta, importa dokumentu noformēšana u.c. muitas formalitātes, konsultācijas saistībā ar muitas formalitātēm, u.c., PVD pieteikuma sagatavošana.

· Papildus pakalpojumi kravas drošībai (CMR apdrošināšana, kravu apdrošināšana, kravu uzglabāšana, kravu pavadība – konvojs.

MAXILINE SIA

Liliju iela 20, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, Latvija

Kļūsti par biedru!

Esi daļa no Mārupes uzņēmējdarbības izaugsmes un konkurētspējas. Pievienojies mūsu  sastāvam un audz kopā ar Mārupes novadu!

Scroll to Top