Ceļā pie lasītājiem ir devies jaunākais “Uzņēmēju Vēstis” laidiens, kura sagatavošanā esam ieguldījuši pamatīgu darbu, lai palīdzētu mūsu lasītājiem izdarīt atbildīgu izvēli gaidāmajās Saeimas vēlēšanās. 

Detalizēti analizējot partiju programmas, izvērtējām politiķu piedāvājumu reģionu uzņēmējiem un pašvaldībām, kā arī vētījām ieceres energokrīzes risināšanā, nodokļu politikā, izglītības sistēmā un tautsaimniecībā kopumā. Analizēto partiju izvēlē vadījāmies no augusta socioloģiskajām aptaujām, pievēršoties tiem politiskajiem spēkiem, kuru izredzes pārsniegt 5 % barjeru un iekļūt jaunajā Saeimā tobrīd bija vislielākās. 

Uzdevām sešus uzņēmējiem būtiskus jautājumus arī tiem deputātu kandidātiem, kuri, startējot dažādu partiju sarakstos dažādos Latvijas vēlēšanu apgabalos, tomēr par savām mājām sauc Mārupi. 

Vēl viens apjomīgs materiāls ir veltīts Pirmajam Mārupes uzņēmēju festivālam, ar krāsainu bilžu galerijām un notikumu un diskusiju atstāstu atsaucot atmiņā saulaino un jēgpilni pavadīto 10.septembra sestdienu, kurai noteikti būs turpinājums nākamgad!  

Kā ierasts, avīzē apkopoti ikmēneša jaunumi biedrības dzīvē – lasiet un uzziniet! 

Lasīt vairāk >> 

Dalīties:
Scroll to Top